22232425262728
2930

V sobotu jsme byli šťastnějším týmem

Autor: | Datum: 11.10.2020 - 17:41 | Zhlédnuto: 1744x

V sobotu na naše hřiště zavítal tým ze Semic a v utkání bez diváků padl pouze jeden gól

Již ve 3. minutě zahrával domácí Neumann roh na zadní tyč kde Holý netrefil centrovaný míč. V 7.minutě rozehrával domácí Novák sérii čtyř rohů po sobě, ale hosté se ubránili. V 11.minutě zahrávali roh hosté, domácí odehráli míč ven z pokutového území, tam jej napálil Holub, ale tečovaná střela skončila v rukou domácího brankáře Bartizala. V 15. minutě zahrávali hosté další roh, domácí tentokráte hosty do žádné šance nepustili. V 17. minutě hosté překopli domácí obranu a Keclík ve velké příležitosti trefil vyběhnuvšího Bartizala do pravé nohy. Ve 20.minutě zahrávali hosté přímý kop, po faulu Boháče, Keclík z 26 metrů vysoko přestřelil. Ve 25.minutě se domácí ujali vedení 1 : 0 brankou Neumanna, který po krásné kombinaci Holého s Jiránkem předloženou nahrávku uklidil, z poza šestnáctky, placírkou do šibenice. Ve 38.minutě uviděl žlutou kartu domácí brankář Bartizal, který zasáhl rukama mimo pokutové území. Následný přímý kop trefil Holub přímo do náručí Bartizala. Další velkou příležitost měl hostující Šourek, který v 39.minutě z přímého kopu, ze vzdálenosti 24 m poslal míč do šibenice, ale Bartizal dokázal nádhernou robinsonádou vyrazit na roh.

Do druhého poločasu nastoupili hosté s velkou snahou vyrovnat. Ve 49.minutě si na centr z leva naběhl Pa. Keclík, míč měl na dlouhou nohu a proto přestřelil domácí branku. Dvě minuty na to minul domácí branku Šourek, po centru Holuba z leva. V 57.minutě vystřídal domácího Trejbala Beneš. V 60. minutě domácí vysunuli presink až do pokutového území hostů, k míči se následně dostal Holý, ale nedokázal trefit odkrytou branku hostí. V 75.minutě po faulu na Neumanna zahrával přímý kop Novák, ale trefil jen bránícího hráče. V 75.minutě vystřídal domácího Nováka Procházka. V 80.minutě obdržel žlutou kartu domácí Boháč za faul před šestnáctkou, Zborník našel pouze náruč Bartizala. Ve stejné minutě hosté vystřídali Peroutku, kterého nahradil Císařovský. V 84.minutě si vykoledoval žlutou kartu Holý, který bránil hostům v rozehrání přímého kopu. V 87.minutě se Jiránek srazil se soupeřem, silně otřesen opustil hrací plochu na které ho nahradil Seethaler. V 90. minutě + 2 minuty vystřídal Neumanna Vrábek a o minutu na to Holého nahradil Havel. I přes podporu hostujícího brankáře Dvořáčka, který se několikrát vydal na polovinu domácích, se hostům nepodařilo překonat domácí obranu a proto si odvážejí nejtěsnější porážku.