Z Loučovic jsme odjeli spokojení

Autor: Jiří Hošna ml. | Datum: 3.9.2017 - 15:03 | Zhlédnuto: 2529x

Vltavan Loučovice : TJ Nová Ves     0:4 (0:2)

Sestava: Bartizal - Novák, Boháč (K), Češka, Vávra Fr. - Brožka V. (59. Beneš), Graman, Holý, Neumann ml. - Procházka, Janeček.

Zápas jsme začali opět skvěle. Ve třetí minutě patičkou Janeček uvolnil u lajny Nováka, ten parádním centrem našel na zadní tyči Procházku, který hlavou trefil poloodkrytou bránu, 0:1. V 6. minutě hosté střídali nuceně brankáře. Moc práce, ale neměl. Hra se odhrávala spíše ve středu hřiště, kde bylo k vidění spousta nepřesností. Až v 19. minutě musel krotit slabou střelu Tomana Bartizal. Ve 23. minutě přihrával Neumann podél branky. Přihrávku gólman vyrazil k Brožkovi, ten trefil pouze nohy bránícího hráče. Ve 27. minutě hlavičkoval po přímém kopu Boháč, gólman Koutský jen vyrazil před Janečka, který ve stoprocentní šanci trefil opět nohu Koutského. Až ke konci poločasu jsme se mohli radovat znovu. Holý na zadní tyči našel Janečka, který si s balónem nedělal dlouhé starosti, 0:2.

Ve druhé půli už jsme s přehledem bránili svůj náskok. Hráli jsme z bloku a čekali na brejky. Čekání se vyplatilo v 75. minutě, když po odkopu z obrany vyplaval sám před brankářem Janeček, 0:3. O pět minut později se míč po ose Vávra, Janeček, Holý dostal až k Procházkovi, který svůj samostatný nájezd zakončil střelou okolo brankáře, 0:4 po nadherné kombinaci.Domácí hned na to vyzkoušeli Bartizala, který střelu pod břevno vytěsnil na roh. Z toho hosté opět dokázali ohrozit Bartizala, který střelu udržel.

Děkujeme všem, že se vydali do dalekých Loučovic a těšíme se na vás doma na zápase s Frymburkem.