Ledenice nás jako první vyloupili

Autor: Jiří Hošna ml. | Datum: 17.5.2017 - 00:00 | Zhlédnuto: 2895x

TJ Nová Ves : Slavoj Ledenice        0:3 (0:0)

Sestava: Bartizal - Češka (90.Holzer), Boháč (K), Janeček, Kohout - Neumann ml., Graman, Janovský, Holý - Procházka, Brožka V.

V sobotu jsme přivítali Ledenice, kterým jsme chtěli vrátit porážku z jara. První šanci zápasu měl Brožka v 19. min., když Procházka přehodil stopery a Brožka ze vzduchu napálil balón nad. O chvíli později utíkal Brožka s balónem do vápna místo střely, ale zvolil nepřesnou přihrávku na Procházku. Ve 27. minutě kopal přímý kop zpoza vápna Kohout. Jeho technická střela orazítkovala břevno. 30. minuta, Neumann ml.centroval, ale balón se stočil k bráně a skončil opět na břevně. Ve 41. minutě zakročil Bartizal proti střele mezi nohy míč udržel. Poslední šanci první půle měl Procházka. Po rohu šel balón od Boháče přes Holého k Češkovi, jenž se zbavil dvou hráčů a kolmicí vyzval ke skórování Procházku. Ten ale pokazil první dotek a skluzem do brankáře si vysloužil žlutou kartu.

První šanci druhé půle měl opět Brožka když k němu Procházka procpal balón. Brožka to však nečekal a balón promáchl. Poté už udeřili hosté. V 76. minutě obešel Fencl ve vápně Janečka a předložil míč Winklerovi, kterému nedělalo problém otevřít skóre, 0:1. V 80. minutě po zkažené přihrávce od jednoho ze stoperů unikl Fencl, jenž si poradil i s Bartizalem, 0:2. V 85. minutě hlavičkoval na malém vápně Brožka. Hlavičku k tyči Svoboda perfektně chytil. V 90. minutě se skóre naposledy měnilo. Po dalším úniku se prosadil Kadlec.

Děkujeme fanouškům, že přišli a doufáme, že nás přijedete podpořit do nedaleké Olešnice.