18192021222324
25262728293031

Jsme jediný tým tabulky bez prohraného utkání

Autor: | Datum: 9.10.2018 - 00:00 | Zhlédnuto: 2043x

V dalším kole zavítala do Nové Vsi českobudějovická Slavia. Hostům chyběl potrestaný střelec Kindermann, domácí trenér Pekárek řešil absenci obránců Pecha a Vávry.

Začátek utkání domácí zaspali, navíc Slavia hrála rychle po zemi ,ale větší nebezpecnou šanci si nevytvořila. Novoveští hru pomalu srovnali a ve 27.minutě nastřelil Procházka z trestného kopu horní tyč brankáře Konečného. Pak už to byl fotbal nahoru dolu, obě mužstva se snažila dát první gól a ve 38.minutě se nádherně trefil Jiránek po centru Kohouta 1:0. Hosté jakoby znervózněli, začali míče nakopávat, ale ty domácí vzhledem k výškové převaze v klidu odvraceli. A tak skončil 1.poločas.

I ve 2.poločasu se hrál rychlý, líbivý fotbal a Nová Ves si začala vytvářet šance. Tlak vyvrcholil v 64.minutě gólem Jiránka, kterému přihrál Holý 2:0. Od té doby byli domácí jasně lepší .Výborným napadáním nutili hostující hráče k chybám. A v 75.minutě, právě po jedné z nich, nejdřív Procházka nastřelil hráče v opuštěné brance.Od toho se míč odrazil k Holému. Tomu míč náramně sedl a bylo to 3:0. Za zmínku ještě stojí šance Holého a Prokopa, ale skóre se nezměnilo. A tak utkání výborné úrovně skončilo zaslouženou výhrou domácí Nové Vsi.

Mužem zápasu byl jednoznačně autor dvou branek Jiří Jiránek.