45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Fotbalisté Nové Vsi se v rámci 17. kola utkali na domácím trávníku s hráči Vltavanu Loučovice.

Autor: | Datum: 18.4.2018 - 16:12 | Zhlédnuto: 2408x

Loučovice se držely v Nové Vsi poločas. Pak rozhodl Janeček, Bartizal uhájil devátou nulu

Samotné utkání začalo vzájemným oťukavaním obou soupeřů, hosté výborně bránili a domácí mužstvo se dlouho nemohlo dostat do šance. Hosté hráli velmi organizovaně a svou bojovností určili, že první poločas skončil bez branek.

Druhé dějství bylo z domácího pohledu o něčem jiném. Hned ze začátku se do soupeře zakousli a začali ho přehrávat. Přišla 51. minuta a nejhezčí moment utkání. Domácí útočníci svým napadáním obrali hostující obránce o balón, kterého se za vápnem zhostil Janeček a parádním angličanem o horní tyčku nedal Hüttnerovi žádnou šanci 1-0. V 65.minutě se měnilo skóre znovu. Neumann z rohového kopu přihrál Procházkovi, který milimetrovým centrem našel hlavu hráče utkání Janečka a ten se nemýlil ani podruhé 2-0. O pouhé čtyři minuty už to bylo o tři branky. Domácí rozjeli parádní akci, po ose Bartizal Boháč se dostal míč k lajně na Nováka, který křížným balónem našel Brožku, ten ještě posunul na Procházku, který z otočky našel přesně na zadní tyči Holého a ten byl nekompromisní 3-0. Hosté se u lídra předvedli ve výborném světle a hlavně v prvním poločase, byli domácím více než vyrovnavým soupeřem. Hrál se obousraně výborný a slušný zápas, ke kterému přispěla obě mužstva.

Fotbalisté Nové Vsi se v rámci 17. kola  utkali na domácím trávníku s hráči Vltavanu Loučovice.