Těžký soupeř nás na domácí půdě potrápil | TJ Nová Ves

Těžký soupeř nás na domácí půdě potrápil

Autor: | Datum: 1.4.2019 - 00:00 | Zhlédnuto: 1776x

Dotahovali jsme celkem dvakrát, ale nakonec máme alespoň bod

Zajímavé utkání v Nové Vsi skončilo dělbou bodů.

Mužstvo FC AL-KO Semice, ale ještě před zápasem muselo vyřešit velký problém - neměli v čem hrát. A tak jim domácí půjčili celou sadu dresů. První poločas začali aktivně domácí, ale už v 5.minutě se radovali hosté. Veleman se v šestnáctce zmocnil míče, posunul ho na Císařovského a ten nedal Bartizalovi šanci. 0:1. Domácí zvýšili obrátky a po trestném kopu Procházky Boháč hlavou poslal míč do tyče. V 11.minutě Holý vysunul Procházku , tomu ale v rozhodující chvíli balón odskočil od nohy k hostujícímu brankáři. Ve 14.minutě si dlouhý aut Neumanna do šestnáctky zpracoval Janeček. Z otočky vystřelil a brankář Dvořáček sice míč vyrazil, ale všudybyl Procházka vyrovnal na 1:1. Ve 23.minutě měl slibnou šanci Prokop, ale trefil obránce. I hosté nezaháleli, střela Zbornika šla nad bránu a ve 40.minutě Kysela nebezpečně pálil vedle.

Ve druhém poločase přišla první větší šance v 54.minutě, ale Holý střelu ve vápně uchvátal . V 62.minutě opět vedli hosté. Obránce Kohout přišel o míč. Toho se zmocnil Keclík a dělovkou zvýšil na 1:2. Domácí to vyvedlo z tempa, ale jenom na chvíli. V 70. minutě volala akce domácích po vyrovnání.To Boháč dlouhým pasem našel Vávru, ten předložil míč Jiránkovi, ale jeho střela šla nad. Neujaly se ani šance Holého v 72. a 75.minutě. Blížil se konec utkání, domácí vrhli všechno do útoku a konečně vyrovnali. To v 86.minutě si po straně míč navedl Novák a po jeho centru se hlavou prosadil Jiránek 2:2.

Tak skončilo utkání výborné úrovně. Domácí sice měli více šancí, ale remiza je spravedlivá. FC AL-KO Semice se v Nové Vsi představil jako tým, který je neustále v pohybu, nepříjemně napadá a zahrává nebezpečné standartky.

Sestava: Bartizal - Pech, Vávra, Kohout, Boháč, Novák, Holý, Neumann ml.(65.Trejbal), Prokop (58. Jiránek), Procházka, Janeček