Ve Chvalšinách jsme udělali bod

Autor: Jiří Hošna ml. | Datum: 7.6.2017 - 00:00 | Zhlédnuto: 2888x

TJ Sokol Chvalšiny : TJ Nová Ves      0:0

Sestava: Bartizal - Vávra, Janeček, Janovský, Pech - Neumann ml., Holý, Graman, Šejba - Procházka (K), Brožka V. (59. Hlaváč).

Opět s oholenou sestavou jsme nastoupili k zápasu ve Chvalšinách. Zápas se hrál ve velikém vedru. Bylo to znát i na výkonu obou týmů, hrálo se od vápna k vápnu, průměrný fotbal. V první půli jsme byli o trochu lepší a dostali se do několika příležitostí ohrozit Cábovu branku, bohužel zůstali nedotaženy.

Ve druhé půli byli o trochu aktivnější domácí. Vytvořili si také pár šancí, ale ani jednu neproměnili. Ke konci nám i domácím docházely síly hlavně díky počasí. Zápas skončil 0:0 a my jsme si z Chvalšin odvezli bod.

Hodnocení trenéra Pekárka: Zápas skončil zaslouženou remízou. První půli jsme byli trochu lepší my, ale neproměníme šance. To samé, ale předvedli ve druhé půli domácí. Musíme to hodit za hlavu a koukat na další zápas v Kamenném Újezdě. Jelikož nás již předskočila Kaplice, budeme se snažit udržet 4. příčku.