Bod z venkovního utkání mladší přípravky | TJ Nová Ves

2930

Bod z venkovního utkání mladší přípravky

Autor: | Datum: 10.10.2017 - 09:37 | Zhlédnuto: 2422x

Remíza a bod z venkovního utkání

Utkání s Olešnicí byl napínavý od začátku až do konce, za co se zasloužili oba týmy. Naši se jako první dostali do vedení. Domácí stačili ještě do konce půle srovnat na 1:1.

Začátkem druhé půle se náš tým opět dostal do vedení jako první. Domácí stačili v závěru utkání otočit na 3:2, ale konečným gólem naši mládežníci srovnali na spravedlivý výsledek 3:3 a bod z venkovního utkání je doma :-)

Trenér byl s celkovým průběhem utkání spokojený a pochvalu si zasloužila i nová členka realizačního týmu Barbora Tunková, která se zhostila rozcvičky před zápasem a zúročila, tak své fotbalové začátky pod vedením trenéra Vazače v TJ Malše Roudné.

Děkujeme i pravidelným divákům z řad rodičů a prarodičů našich benjamínků. Velké poděkování patří i vedoucímu naší fotbalové mládeže Jiřímu Kukačkovi, který se i navzdory pracovnímu vytížení účastní všech tréninků a soutěžních utkání.