22232425262728
2930

Starší přípravka nemá štěstí

Autor: | Datum: 27.5.2019 - 00:00 | Zhlédnuto: 2144x

Utkání s týmem z Nových Hradů sehrané v Suchdole skončilo lépe pro domácí tým 11:9

Slovo trenéra Jiřího Vazače:

V pátek 24.5.2019 jsme sehráli další z jarních zápasů v Suchdole nad Lužnicí s mužstvem Nových Hradů, opět jsme zaspali začátek zápasu a již v 7. minutě jsme prohrávali 2:0, od 10. minuty jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem a ve 12. minutě jsme snížili krásnou střelou Mládka. Hned ve 14. minutě jsme zahrávali rohový kop a Kaiseršot našel na zadní tyči Láfa a ten jednoduše hlavou zakončil - nádherná fotbalová akce, za kterou by se nemuseli stydět ani dospělí. O dvě minuty později jsme předvedli nejhezčí akci zápasu, kdy se na domácího brankaře řítili osamoceně Smejky s Láfem a zakončili fantasticky - Smejky nebyl sobec a těsně před brankařem krásnou přihrávkou nabídl Láfovi zakončení do prázdné branky - hoši klobouk dolů. V další minutě jsme z poloviny hřiště zahrávali přímý kop a Kaisešot střelou nedal domácímu golmanovi šanci, v tu chvíli jsme již vedli 4:2 a vůbec jsem nevěřil, kde se to všechno v našich klukách bere. Domácí v tu chvíli zareagovali a přestali pravidelně střídat a začali využívat pouze nejsilnější sestavu, čímž se jim do poločasu podařilo skóre otočit na 5:4.

Do druhého poločasu jsme vstoupili stejně nebojácně jako jsme končili první poločas a byly jsme po zásluze odměněni dvěma  góly Smejkyho v rozmezí dvou minut.

Další góly přidali Šustr hlavou a Sedlo krásnou střelou a následně Mládek. Domácím opět vyšel konec zápasu stejným způsobem jako první půle - vsadili pouze na urostlé hráče a nakonec skóre zápasu otočili ve svůj prospěch na konečných 11:9.

Po zápase jsem klukům v kabině poděkoval za kvalitní předvedenou hru a vysvětlil jsem jim, že pro mě je rozhodující předvedená hra a až dále výsledek - za mě VYHRÁLI.

Závěrem,pro mě velké překvapení předvedené hry Martina Kaiseršota na postu stopera - nebojácnost, dirigování obrany, slovní spolupráce s brankařem Adrianem, takto má vypadat lídr mužstva.