25262728293031

Domácí výhrou jsme si zpravili chuť z minulého týdne

Autor: | Datum: 22.10.2018 - 00:00 | Zhlédnuto: 2541x

V derby proti Trhovým Svinům jsme byli lepším týmem

Nová Ves zaznamenala asi nejrychlejší gól v historii. Na tabuli svítíl čas 00 a stav utkání byl 1:0. Po nahrávce Nováka skóroval novopečený otec Jiránek. Domácí pak v tempu nepolevili a hosté nevěděli,kam dřív skočit. Stav 1.půle 3:0 byl pro ně ještě milosrdný,protože z mnoha šancí se prosadil pouze Boháč po rohu Procházky ve 32. minutě a již zmíněný Procházka, jehož trestný kop ve 44.minutě překvapil všechny, včetně brankáře Popoviče.

Diváci se bavili, jenže přišel 2.poločas a změny v sestavách dění na hřišti zcela obrátily. Byli to hosté, kteří hru ovládli, vytvářeli si gólové šance a v 62.minutě snížil Perfoll z trestného kopu 1:3. Za pár minut napřáhl asi ze 30m Chromčák a jeho nádhernou střelu jen tak tak vyrazil Bartizal na roh. Domácí ještě přežili sólo Šempla přes pět hráčů, ale slabého zakončení a začali hru vyrovnávat. To už běžela 70.minuta. Ke konci mohl navýšit skóre domácí Boháč, ale míč z jeho hlavy těsně minul tyčku a rovněž Holý, který pohotovou ranou v těžké pozici přestřelil. Zápas rozdílných poločasů skončil 3:1. V domácím mužstvu zaslouží pochvalu stoperská dvojice Boháč, Pech. Hosté ukázali, že i za stavu 3:0 není rozhodnuto a ve druhém poločase předvedli svojí sílu.