Loučovice vzdorovali marně

Autor: Jiří Hošna ml. | Datum: 1.5.2017 - 00:00 | Zhlédnuto: 3040x

TJ Nová Ves : FC Vltavan Loučovice       4:0 (2:0)

Sestava: Bartizal - Kohout (75. Holzer), Janeček,  Boháč, Pech - Češka (80. Neumann st.), Graman (65. Šejba), Janovský, Neumann ml. (76. Vávra) - Procházka, Brožka Václav (83. Lexa)

Zápas jsme začali ve volnějším tempu a hosté se snažili napadat. Na začátku se pokusili o několik střel z dálky, které Bartizalovu svatyni neohrozili. V 16. minutě přihrál Procházkovi Češka, jenž už si věděl rady a obstřelil gólmana, 1:0. Ve 20. minutě naskočil na centr Boháč a jeho hlavičku zlikvidoval nádherným zákrokem Hüttner. O minutu později na druhé straně likvidoval střelu z vápna Bartizal, problémy s ní neměl, jelikož mířila doprostřed. Ve 33. minutě po faulu na Boháče zahrával přímý kop z půle Janeček. Balón letěl do vápna a Procházka v souboji předčil bránícího hráče, přeloboval Hüttnera a stav skóre se mohl měnit, 2:0

Ve druhé půli už jsme byli lepším celkem i když Loučovice si své šance také vypracovali. Nejprve po dobré kombinaci pálil Vašek Brožka z úhlu do boční sítě. V 60. minutě zlikvidoval Bartizal samostatný únik Dudla a míč do bezpečí odkopl Boháč. Za chvíli mohl Procházka z brejku přehodit ze 30 metrů brankáře hostí, ale jeho pokus netrefil ani bránu. V 63. minutě se opět činil Bartizal když perfektně zlikvidoval další samostatný únik Tomana. V 66. minutě se opět měnilo skóre zásluhou Edy Janečka, jenž přímák z 25 metrů utáhl pozemi k tyči. Hüttner byl na jeho střelu krátký, 3:0. V 73. minutě se skóre pohlo znovu když se po centru do vápna dostal k míči Boháč, nezazmatkoval a namazal pod sebe na malé vápno Češkovi, který propálil vše co mu stálo v cestě, 4:0. Pátá mohla odbít po narážečce Pecha s Procházkou, jenže Pecha perfektně vychytal Hüttner. Loučovice se dostali do šance až v poslední minutě. Nádherné nůžky vystřihl Toman. Tuto střelu Bartizal s obtížemi vyrazil a dorážku již nedovolila naše obrana.

Děkujeme, že jste dorazili v tak hojném počtu. Nezapomeňte, že v sobotu hrajeme derby v Trhových Svinech. Přijeďte naše borce podpořit na zápas jara.