Po nevydařeném utkání ve Vodňanech neskutečný výsledek | TJ Nová Ves

Po nevydařeném utkání ve Vodňanech neskutečný výsledek

Autor: | Datum: 15.5.2019 - 09:36 | Zhlédnuto: 1942x

10 gólů v síti Větřní, čtyři trefy Procházky

Poslední mužstvo tabulky Větřní přijelo na hřiště N.Vsi. Případný bodový zisk by mu ještě ponechal naději v bitvě o záchranu.

První šanci utkání neproměnil domácí Holý po nahrávce Procházky. Za tři minuty si role vyměnili a Procházka otevřel skóre utkání. V 15. min. nacentroval míč do šestnáctky Kohout .V hlavičkovém souboji se prosadil Holý 2:0. Bohužel se přitom zranil a zápas pro něj skončil. Na Větřní bude mít vzpomínku v podobě 6 stehů.

Hosté o sobě dali vědět ve 25.min.,kdy střelu Siváka vyrazil Pešta na roh. Po jeho rozehrání střílel Weinhard těsně vedle.To byla jediná nebezpečná šance hostů prvního poločasu.

Domácí dál pokračovali v aktivní hře a do kabin se šlo za stavu 3:0 po proměněné penaltě Jiránka.

Nástup do 2. poločasu si tentokrát novoveští pohlidali a branka Neumanna na 4:0 ve 47.min.vzala hostům naději s výsledkem ještě něco udělat.

Po páté brance, kdy Procházka vyzval přihrávkou ke skórování Vávru, se jejich hra sesypala.

Domácí hráči chodili do otevřené obrany a Procházka během 10minut třikrát skóroval.

Čestný úspěch hostů zaznamenal Gutheis v 66.min.

Do střelecké listiny se ještě zapsal výborný Novák a střídající Beneš.

Zápas tak skončil jasnou výhrou Nové Vsi 10:1.

Sestava: Pešta - D. PechVávraBoháčNeumann ml.Holý (17.  Trejbal ),  Janeček , Jiránek (63. Vávra), Procházka (78. Beneš) , Kohout ,Novák