18192021222324
25262728293031

Z obávaného utkání jsme přivezli 3 body

Autor: | Datum: 17.8.2019 - 00:00 | Zhlédnuto: 1785x

Do Plané jsme jeli s obavami z průběhu utkání a celkové atmosféry po zkušenostech z předešlých utkání s tímto týmem.

Fotbalisté Nové Vsi se v rámci prvního kola představili na půdě ambiciózního celku SK Planá. Poslední utkání těchto dvou soupeřů skončilo velmi vyhrocené, a tak se dalo očekávat, že si soupeři nic nedarují ani tentokrát.

První poločas začal v poklidu a obě mužstva se vzájemně poznávala. Domácí byli o něco lepší na balónu a z toho pramenilo, že si začali vytvářet standardní situace, ale žádnou nedokázali zakončit. Přišla ale 11. minuta a hosté podnikli rychlý protiútok, Vávra výborně vyvezl balón našel ve vápně Procházku, který ještě zasekl jednoho z obránců a poslal Hotového na druhou stranu 0-1. Pak opět přitlačili domácí, ale jen na vápno hostů. Ve 24. minutě už to bylo o dva góly. Hosté zahrávali rohový kop, Neumann našel hlavu Pecha, který ještě prodloužil na Boháče a ten zkušeně zavěsil 0-2. Poté se gólu dočkali také domácí, když Steyer dostal přihrávku za obranu, dokázal prostřelit Bartizala a stanovil tak poločasový výsledek1-2.

Druhé dějství se odehrávalo jako to první, ale domácí z nespočet standardních situací nedokázali ohrozit bránu hostů. Až deset minut před koncem hosté opět utekli na rozdíl dvou branek. Jiránek si krásně vyvezl balón, výborně ho rozehrál do strany a ještě si stačil doběhnout do vápna, kde dostal centr od Nováka a nekompromisně zakončil 1-3. Domácí ještě tři minuty před koncemd okázali snížit, když přímý kop T.Pintéra zhranice vápna zablokovala zeď, nejrychleji se ale zorientoval Lengyel bombou upravil na konečných 2-3.

Utkání se na rozdíl od toho posledního odehrálo v přátelském duchu a k dobré úrovni přispěla obě mužstva. Pozoruhodný je fakt, že všem střelcům Nové Vsi je dohromady 116 let.