Z Frymburku vezeme 3 body

Autor: Jiří Hošna ml. | Datum: 11.4.2017 - 00:00 | Zhlédnuto: 2545x

Frymburk - TJ Nová Ves 1:4 (0:3)

Sestava: Bartizal - Holzer, Boháč (K), Janěček, Pech - Neumann ml. (74. Neumann st.), Graman, Holý (41. Vávra), Brožka Radek - Procházka, Brožka Václav.

Šlágr kola mezi třetím a čtvrtým týmem tabulky jsme rozhodli již v první půli, i díky dvěma gólům Gramana.

V zápase se nám dařilo dobře napadat a získávat odražené balóny. Z čehož pramenila naše převaha. Ve 23. minutě nám pomohl i domácí brankář Vítek, který si dalekonosnou střelu Gramana srazil do brány, 0:1. Ve 35. minutě se Neumann ml. ujal exekuce rohového kopu, odvrácený balón se k němu ale vrátil, a tak poslal do vápna centr, který našel, na malém vápně stojícího Boháče, jenž neměl problém uklidit míč hlavou k tyči, 0:2. O dvě minuty později se skóre znovu pohnulo. Po ose Procházka - Neumann ml. - Graman se míč dostal do brány domácích, tato nádherná akce stanovila skóre první půle, 0:3.

Ve druhé půli bylo k vidění po jedné penaltě na každé straně. Nejprve po průniku Vávry do vápna a následném faulu zvýšil Procházka ránou pod ,,víko" na 0:4. Na druhé straně fauloval Neumann starší a Budík ranou k tyči pouze korigoval skóre na konečných 1:4.

Děkujeme fanouškům, že opět dorazili v tak hojném počtu a těšíme se na vás při dalším zápase.