22232425262728
2930

Výborný vstup do druhé poloviny sezóny 2017/2018

Autor: | Datum: 2.4.2018 - 00:00 | Zhlédnuto: 2220x

Hned první jarní kolo nabídlo fotbalovou lahůdku, když se proti sobě postavila dvě nejlepší mužstva po podzimní části - TJ Nová Ves a TJ Blesk Klikov. Hrálo se netradičně v neděli odpoledne, zato před výbornou diváckou kulisou

Samotné utkání začalo vzájemným oťukáváním obou soupeřů, obě obrany hrály pozorně a hra se tak převážně odehrávala uprostřed hřiště. Až přišla 10. minuta. Hostující stoper si tak dlouho hrál s balónem, až ho o něj obral domácí Jiránek, namazal před bránu Procházkovi, pro něj už nebyl problém zasunout míč do sítě 1-0.
Od té doby byli domácí lepším týmem a začali hosty přehrávat, ale ani Holý ani Janeček na brankáře hostů nevyzráli. Hosté zahrozili jen jednou, ale s jejich pokusem si poradil brankář Bartizal. Blížil se konec poločasu a nikdo z přítomných diváků netušil, že padnou ještě dva góly. V 36. minutě přišla velká paráda, na odrážený balón si naběhl Novák a ranou vymetl šibenici, kterou Nová Ves dlouho neviděla 2-0. O sedm minut později, Neumann zahrál rohový kop a kapitán Boháč hlavou rozvlnil síť za Wollnerem potřetí 3-0. Poté už se poločas jen dohrál.

Druhá půle se odehrávala ve stejném duchu jako ta první, domácí se tlačili do šancí, ale hostující brankář Wollner doslova čaroval. Nejprve vychytal v šanci Procházku a poté vynikajícím zákrokem stejnému hráči zneškodnil přímý volný kop. Domácí měli opravdu velké šance a když je nevyužili, přišel zákonitě trest. Hostující motor uprostřed zálohy Maxa rozjel parádní akci na jejímž konci byl útočník Čapek a i s pomocí teče překonal Bartizala 3-1. Do konce utkání se už nic významného neudálo, a tak domácí zaslouženě získali tři body.