Autor: | Datum: 13.9.2017 - 00:00 | Zhlédnuto: 2662x

Ambiciózní tým od lipenské přehrady odjel bez bodu

Sestava domácích:

Bartizal - Boháč, Češka, Graman, Neumann (46. Srbený), Novák, Procházka, Vávra, Janeček (82. Šejba), Holý, Brožka R. (46. Beneš)

Góly: 26. a 80. Procházka, 76. Boháč

Hosté přijeli s mnoha zkušenými hráči a tak se dalo očekávat vyrovnané utkání. Samotný zápas začal velmi opatrně a oba soupeři se spíše oťukávali. Zápas se odehrával většinou ve středu hřiště a do zakončení se ani jeden z týmů nedostával. Až přišla 20.minuta a poprvé zahrozili hosté, když centrovaný balón ze strany, Bartizal špatně odhadnul a hostující útočník hlavou trefil břevno domácí branky. Jak se nakonec ukázalo byla to poslední šance hostů v prvním poločase. Od té chvíle začali diktovat tempo hry domácí hráči a jejich snaha vyvrcholila v 26. minutě když se na pravé straně hřiště zjevil Procházka, který spíše centroval, ale k udivení všech přítomných balón skončil v levé šibenici hostující branky 1:0. Do konce prvního poločasu už se nic závažného nepřihodilo a tak se do šaten odcházelo za nejtenčího výsledku pro domácí.

Druhý poločas začal lépe pro hosty, kteří začali domácí přehrávat a byli určitě lepším mužstvem. Domácím se kombinace nevedla a hostům se naskytla šance na vyrovnání, ale jejich gól nebyl uznán pro postavení mimo hru. Od té chvíle, ale už začali přebírat otěže utkání domácí hráči, což se jim vyplatilo v 75. minutě, kdy na levé straně utekl domácí Beneš, byl ve vápně faulován a rozhodčí nařídil pokutový kop. K němu se postavil domácí kapitán Boháč a s přehledem ho proměnil 2:0.

A to ještě nebylo z domácího pohledu vše - za pouhé čtyři minuty krásně prošel středem Novák, mohl sám zakončit, ale zkušeně ještě vedle sebe našel Procházku, pro něhož už nebyl problém uklidit balón do poloodkryté brány 3:0. Poté už se utkání jen dohrávalo a tak domácí zaslouženě zvítězili.