18192021222324
25262728293031

Tři body z Dřítně jsou doma.

Autor: | Datum: 4.2.2017 - 00:00 | Zhlédnuto: 2503x

Do zápasu jsme vstoupili s cílem přivézt z Dřítně alespoň bod, ale hned po prvním poločase bylo jasné, že u jednoho asi nezůstane. Byli jsme to my, kdo diktoval tempo hry a vytvářel si šance. Tu první chytil Procházkovi ještě výborně brankář, když ho předtím výborně našel Neumann ve vápně přihrávkou pod sebe. Další příležitost už brankou skončila, po závaru nejprve střílel Šejba, opět Procházka a nakonec Šejba opakovanou dorážkou protlačil míč z boku o břevno do sítě. Poté jsme předvedli pár hezkych kombinací ve středu hřiště. Z jedné z nich dostal Neumann ideálně míč do běhu a sám proti brankáři uklidil po zemi k tyčce - 2:0. Neumann mohl přidat ještě další zásah, ale místo přihrávky Procházkovi zakončil těsně vedle. Borci si to vynahradili nakonci první půle, Neumann se vyhnul ofsajdové pasti a sám proti brankáři přihrál Procházkovi do prázdné. První poločas jsme zahráli velmi dobře a domácí do ničeho nepustili. Ve druhém dějství už jsme z tempa polevili a nechali hrát domácí, kteří ucítili šanci. Obrana v čele s Kolafou v bráně pracovala spolehlivě. Domácí měli sice jednu chvíli sérii asi 4 rohů, ale jinou vážnější příležitost neměli. Až ke konci si Boháč předkopl ve vápně míč více než chtěl a soupeř do odkryté branky korigoval, ale více už nestihl. Po výborné první půli a trochu slabší druhé jsme nakonec zaslouženě vyhráli a děkujeme fanouškům, kteří nás přijeli podpořit opět v hojném počtu.