25262728293031

Jsme na vrcholu tabulky

Autor: | Datum: 29.9.2017 - 00:00 | Zhlédnuto: 2461x

Po domácím utkání s Olešnicí jsme na vrcholu tabulky

Novoveští fotbalisté se opět představili podruhé za sebou na domácím hřišti, kdy přivítali v rámci dohrávaného prvního kola mužstvo z Olešnice, která se zatím krčí s pouhými 3 body na chvostu tabulky, ale její hra tomuto faktu vůbec neodpovídá a bude jen otázkou času, kdy hostující hráči začnou stoupat tabulkou.

První poločas se odehrával ve stylu velké smůly pro hosty. Už ve čtvrté minutě napřáhl za vápnem Novák a jeho prudkou střelu stačil ještě tečovat domácí Pech 1:0. Poté byli domácí lepším týmem, hodně drželi balón na svých kopačkách a hosty do ničeho nepouštěli. Přišla 20.minuta a smůla pro hosty číslo dvě. Vávra našel v uličce Procházku a ten polostřelou ještě s přispěním hostujícího obránce, rozvlnil síť podruhé 2:0. Aby toho nebylo pro hosty málo, tak ve 30.minutě Procházka vybídl ke gólové situaci Neumanna, ale ještě před tím nešťastně tečoval balón do vlastní sítě Horelica 3:0. Potom už se poločas jen dohrával.

Druhé dějství bylo úplně opačné než to první. Olešnice domácí začala přehrávat, což se jí vyplatilo v 51. minutě, kdy po autovém vhazování se míč dostal před domácí branku, kde ho nekompromisně uklidil Horelica 3:1 a částečně, tak odčinil svoje počínání z prvního poločasu. Domácí znervózněli vůbec se jim nedařila kombinace a hosté byli lepším týmem. Dokonce o 15 minut později hosté nastřelili břevno domácí branky, ale neměli v tomto zápase štěstí. Potom se hra přelévala z jedné strany na druhou a šance nepřicházely. Když se zdálo, že se utkání dohraje, přišla 88. minuta, domácí zbytečně faulovali a hostézahrávali přímý kop ze strany. K němu se postavil Ondřej Husa a lahůdkovým centrem našel nehlídaného Brouska, a ten se hlavou nemýlil 3:2. Hosté už neměli ny vyrovnání dostatek času a tak si tentokrát připsali výhru domácí.

Děkujeme fanoušků za podporu a přijďte nás podpořit na další domácí utkání už v spbptu 30.9.2017 sehrajeme zápas se Zlatou Korunou.