25262728293031

Dělbou bodů skončilo 19.kolo jarní části sezóny

Autor: | Datum: 30.4.2019 - 00:00 | Zhlédnuto: 2207x

V 19. kole hostila Nová Ves na svém hřišti Strakonice

Zápas začal divoce. Běžela teprve 3. minuta a stav utkání byl 1:1. Nejdříve se po dlouhém autovém vhazování Balouška v šestnáctce nejlépe zorientoval Čapek 0:1. A hned po rozehrání proměnil svojí šanci Procházka střelou z velkého vápna 1:1.

Celý poločas předváděla obě mužstva líbivý fotbal. Hosté hrozili především ze standartních situací, domácí navíc z rychlých brejků. Škoda jen, že své šance neproměnili, asi by 2.poločas vypadal jinak .

Trefil se pouze Janeček hlavou z rohového kopu 2:1. Za zmínku ještě stojí nacvičený signál ze 45.minuty, ale hostující Baloušek trefil pouze břevno.

Přestávka více prospěla hráčům Junioru. Najednou byli všude o kousek dříve a jejich aktivitu korunoval vyrovnávacím gólem Šrámek v 75.minutě. A kdyby svojí velkou šanci v závěru proměnil Kostka, mohli si nakonec hosté odvézt všechny body.

V domácím mužstvu se činil matador Procházka, který si vypracoval gólové příležitosti, ale dobře chytajícího Lízala překonat nedokázal.A tak utkání skončilo zřejmě spravedlivou remízou 2:2.

Sestava: Pešta - Kohout (65.Holý),Vávra ,Pech ,Trejbal, Neumann ml.(82.Jiránek) ,Novák,Prokop , Janeček (71.Beneš),Procházka , Boháč.