Boršov nás přehrál na domácí půdě | TJ Nová Ves

22232425262728
2930

Boršov nás přehrál na domácí půdě

Autor: | Datum: 3.6.2018 - 00:00 | Zhlédnuto: 2353x

V sobotním dopoledni do Nové Vsi zavítal celek Boršova nad Vltavou. Domácí trenér Pekárek už v týdnu avizoval, že dá na hřišti prostor mladším hráčům, a tak na lavičce zůstali Boháč, Procházka, Bartizal, Brožka i Janovský. Naopak na trávníku se objevili Beneš se Srbeným.

První poločas začal lépe pro domácí, kteří si vypracovali nesčetně standardních situací, ale s žádnou si nedokázali poradit. Hosté se spíše jen bránili, ale postupem času začali vystrkovat růžky a začali být nebezpeční. Šancí v prvním poločase nebylo málo, ale žádné z mužstev se nedokázalo prosadit. Když už se zdálo, že se nic nestane, přišla 37. minuta a první chyba domácích obránců, kteří se nedomluvili, balón se dostal k Pokornému, který obešel i Peštu a poslal hosty do vedení 0-1. Poté poločas skončil.

Druhé dějství probíhalo jako to první, domácí se snažili o zvrat, do hostujícího vápna létal jeden balón za druhým, ale dneska jim nebylo přáno. Když už se zdálo, že by mohlo přijít vyrovnání, přišla chyba číslo dvě. Průnikovou přihrávku vystihl hostující Řežáb, ještě míč předložil Pokornému a bylo to 0-2! O sedm minut později, domácí brankář Pešta ve snaze rychle rozehrát balón, nahrál místo svému obránci přímo na nohu Filipovi Pokornému, a ten neměl problém završit hattrick 0-3!

Hrál se vyrovnaný zápas, ale dnes domácí dělali obrovské chyby, které hosté nekompromisně trestali a proto v Nové Vsi zaslouženě vyhráli. Nezbývá nic jiného, než hostům pogratulovat.