25262728293031

Z Prachatic jedeme bez bodu

Autor: | Datum: 7.4.2019 - 00:00 | Zhlédnuto: 1819x

Prachatice doma porazili Novou Ves.

Vítězství bylo zasloužené, domácí po většinu času hosty převyšovaly ve všem. Od začátku hráli ve vysokém tempu. Svym důrazem a nasazením nutili hosty k chybám v rozehrávce a to rozhodlo. Během prvních 15 minut nastřelil Šandera horní tyčku a dvakrát musel předvést svoje kvality gólman Bartizal po střelách Babky. Ale přišla 20. minuta a roh hostů a gól Pecha 0:1 a za 3 min mohlo být pro domácí ještě hůř. To se Novák parádně uvolnil přes dva hráče krásně našel Procházku, ale jeho hlavička trefila nohy brankáře Hopfingera. Ve 29. minutě svým důrazem přinutil Babka k faulu Boháče v pokutovém území a bylo srovnáno 1:1. Do konce 1.poločasu ještě nastřelil břevno Šandera a nebezpečně pálil Fürbach.

Ve druhé půli přidal druhý gól Šandera když obral o míč Vávru a sám proti Bartizalovi nezaváhal 2:1. Inkasovaný gól jakoby probudil hosty, ale z převahy ke konci utkání vyrovnat nedokázali. V 93. minutě ještě upravil stav z penalty Babka 3:1.

Sestava: Bartizal - Pech, Vávra, Kohout, Boháč (64. A. Prokop) - Novák,Trejbal, Neumann ml., Holý - Procházka, Janeček