Vítězná tečka za celou sezónou | TJ Nová Ves

Vítězná tečka za celou sezónou

TJ Nová Ves - TJ Jiskra Chlum u Třeboně          2:1 (0:0)

Sestava: Pešta - Vávra (46. Holzer), Boháč (K), Janeček, Pech - Neumann ml., Graman, Janovský, Brožka V. (60. Šejba) - Procházka, Bartizal (66. Holý).

K poslednímu zápasu sezóny zajížděl na naší půdu jistý sestupující Chlum u Třeboně. A jakoby se rozdíl v tabulce podepsal na kopačkách našich borců. V první půli jsme hráli ospale, kazili jednoduché přihrávky, dělali zbytečné fauly.

Do druhé půle jsme nastoupili s trochu větším nasazením. Gól však jako první vsítili hosté. Po chybě obrany Flaška na dvakrát překonal Peštu a otevřel skóre, 0:1. Od této chvíle převzali naši hráči iniciativu a začali se tlačit více dopředu. Po prostřídání jsme byli ještě aktivnější a po několika neproměněných šancích jsme vyrovnali. Boháč si dal ve vápně míč na prsa a propálil vše co stálo v cestě, 1:1. V 78. minutě byl již Pešta překonaný, ale hostující hráč nepochopitelně trefil jen boční síť. O minutu později už na druhé straně, po rychlé kombinaci přes celé hřiště, zvyšoval Holý střelou k tyči na 2:1.  V 80. minutě dostal ještě druhou žlutou kartu Janeček a šel do sprch. Zápas se v klidu dohrál a my mohli slavit 50 bodů a čtvrté místo.

Děkujeme všem fanouškům za nádhernou sezónu a doufáme, že v příští sezóně s námi budete jezdit zase.