V Olešnici jsme na body nedosáhli | TJ Nová Ves

V Olešnici jsme na body nedosáhli

Olešnice - TJ Nová Ves      2:1 (1:1)

Pešta - Holzer, Boháč (K), Janeček, Kohout - Neumann ml., Holý, Graman, Hlaváč - Brožka V., Bartizal

S dosti poslepovanou sestavou jsme přijeli do Olešnice hrát o body. Ve 22. minutě jsme šli dokonce do vedení, když Brožka na lajně sklepl Neumannovi, který našel Hlaváče, ten dokázal předskočit brankáře domácích a otevřel skóre zápasu, 0:1. V prvním poločase bylo k vidění mnoho nepřesností, a tak se hra odehrávala spíše ve středu pole, kde se sváděli souboje o balón. V první půli jsme ještě několikrát zahrozili. Hlaváč s Neumannem pálili nad. Ve 35. minutě odpískal rozhodčí spornou penaltu a Lenk srovnal střelou k tyči, 1:1. Ke konci půle střílel Holý, ale jeho střelu vyrazil Krauskopf na roh.

Druhá půle vyšla lépe domácím. Od záčátku byli nebezpečnější, několik výpadů na poslední chvíli hasila obrana a Pešta. V 55. minutě se na hranici vápna uvolnil Bahenský a střelou na zadní tyč dokonal obrat, 2:1. O chvíli později uviděl červenou kartu Kohout za skopnutí proti hráče bez balónu. Trenér Pekárek musel přeskupit sestavu a my se nepřestali snažit. Hru jsme více otevřeli, a tak se hrálo nahoru dolu. Několik zákroků si připsal Pešta, na druhé straně musel Krauskopf sebrat několik balónů mířících do vápna. Ke konci se vysunul Boháč na hrot a v 89. minutě prošel až do vápna, dal míč skrze malé vápno, kde byl Brožka, ale trefil pouze tyč. Míč se odrazil k samotnému Bartizalovi, ale ten skákavý balón nedokázal umístit jinam než mimo bránu.

Děkujeme, že jste opět přijeli v takovém počtu a budeme se těšit na zápase s Bavorovicemi.