18192021222324
25262728293031

Utkali jsme se s dosud neporaženým týmem z Vimperka

Autor: | Datum: 12.9.2019 - 18:47 | Zhlédnuto: 1667x

V 5. kole na sebe narazili soupeři, kterým se vstup do soutěže docela povedl, a tak se dalo očekávat kvalitní utkání.

První poločas začal v poklidu a obě mužstva se vzájemně poznávala. Jako první se do šance dostali domácí, když Trejbal vybídl Procházku, ale ten ještě na hostujícího brankáře nevyzrál. Až přišla 12. minuta, domácí Novák zahrál rohový kop tak šikovně, že míč skončil až za bezmocným Winterem 1:0. Hosté také hráli dobře, ale domácí tentokrát vyučovali z produktivity. Ve 23.minutě domácí založili rychlý protiútok, Trejbal krásně našel pod sebou Procházku a bylo to 2:0. Poté měli výbornou příležitost hosté, ale domácí brankář Bartizal jejich přímý volný kop zlikvidoval. Do poločasu se skóre měnilo ještě jednou. Prokop krásně před branku načasoval přihrávku na nabíhajícího Procházku a ten to měl už snadné 3:0.

Druhé dějství se odehrávalo jako to první akorát domácí zahazovali šance. Nejprve Vávra si poradil dokonce se třemi hráči soupeře, ale trefil jen tyč a také Prokop měl dvě šance, ale také neuspěl. A tak přišel zákonitě trest. Hosté zahrávali rohový kop, odražený balón si našel Rod napálil míč na bránu nedal Bartizalovi šanci 3:1.

Hosté ještě mohli zápas zdramatizovat, když hostujíci Šíp dokonce orazítkoval hlavou břevno domácí branky. Poté už si výsledek pohlídali domácí a přidali ještě jednu branku. V 90.minutě Holý vybídl Jiránka, a ten    stanovil konečný výsledek 4:1.