18192021222324
25262728293031

Starší přípravka ve Svinech sehrála super utkání

Autor: | Datum: 26.4.2019 - 00:00 | Zhlédnuto: 1892x

V pátek 26.4.2019 starší přípravka sehrála další z jarních mistrovských utkání tentokrát na hřišti Spartaku v Trhových Svinech

Zápas se pro naše hráče ze začátku nevyvíjel vůbec dobře, než se stačili rozkoukat, prohrávali v 10. minutě již 3:0, poté se hra pomalu srovnávala, a to především po hattricku jednoho hráče týmu a do poločasu se stačilo zkorigovat skóre na 4:3 pro domácí.

Do druhé půle kluci vlítli na domácí mladíky s nebojácností a z obou stran to byl líbivý fotbal po celou část druhé půle. Ke konci zápasu se štěstěna přiklonila na stranu domácích, kdy ke srovnání skóre domácím několikrát za sebou pomohla tyčka domácí branky. Za předvedenou hru ze strany TJ Nová Ves si zaslouží pochvalu celé mužstvo - především za druhý poločas.