Sousedovice ztratili na domácí půdě 3 body | TJ Nová Ves

Sousedovice ztratili na domácí půdě 3 body

Westra Sousedovice prohrála s Novou Vsí 1:2

Samotné utkání přineslo dva rozdílné poločasy.

První byli nebezpečnější domácí. Druhý měli v režii hosté. Na nepříliš kvalitním terénu se už po 11 min. radovali domácí. To se po zmatcích v obraně N.Vsi prosadil D.Horňák. 1 :0. Westra dál díky důrazné obraně a rychlému přenesení hry do útoku, zle zatápěli novoveské obraně. Dařilo se Horňákovi ,ale i ty vyložené šance góly nepřinesly. Hosté ohrozili Šilhanovu svatyni hlavičkou Pecha až ve 23 min. Domácí obrana zaváhala ve 33 min.a bylo srovnáno. To poslal míč Neumann do vápna. Novákovu střelu stačil Šilhan vyrazit, ale na dorážku Prokopa byl krátký. Poločas skončil 1:1.

Po přestávce začali novoveští kombinovat po zemi, zvýšili pohyb a rázem soupeře přehrávali. Ale jako domácí v 1.poločasu ne a ne gólově zakončit. Blížil se konec utkání. Ve svém velkém čtverci si vzal míč kapitán Boháč. Jeho sólo nikdo nezastavil. V pokutovém území si ještě míč vyměnil s Holým a misto zakončení nahrál volnému Prokopovi. Ten jenom uklidil míč do prázdné branky 1:2. Konec si hosté pohlídali a ve třetím zápase po sobě naplno bodovali.