18192021222324
25262728293031

První porážka podzimu

Autor: | Datum: 20.10.2018 - 00:00 | Zhlédnuto: 2231x

Na hřišti v Suchém Vrbném se v sobotu odehrálo utkání Lokomotiva České Budějovice - TJ Nová Ves. Nová Ves přijela povzbuzena výhrou z minulého týdne 3:0 nad Slavií, Lokomotiva doma ztratila 3 body se Spartakem Trhové Sviny, a tak karty byly jasně rozdány. Lokotka už potřebovala vyhrát.

Nová Ves - překvapení soutěže ještě neprohrála.Tudíž se očekával atraktivní souboj. Jenže hlavně 1.poločas moc fotbalu nepřinesl. Za zmínku stojí trestné kopy Lokomotivy z 24. a 45. minuty, kdy nebezpečně pálil Sudek a branka novoveskeho Jiránka ze 43. minuty po rohovém kopu Nováka 0:1.

Začal 2.poločas a místo aby hosté kontrolovali vedení, byli to domácí, kteří nepolevovali v nasazení. A už ve 46. minutě mohli skórovat, ale Ķocara vychytal Bartizal. Hosté měli šanci hned z protiútoku. Jiránek ve vápně hledal Janečka, ten netrefil a Procházkova střela skončila v náručí brankáře Kuruce. Pak už úřadovali domácí. 53.minuta, rychlý protiútok a gól Choutka 1:1. 59. minuta Kocar hlavou těsně vedle. 72.minuta gól Kocar 2:1.

Hostům nepomohlo ani vysunutí kapitána Boháče, tak utkání skončilo zaslouženou výhrou domácích. Domácí chtěli vyhrát a díky bojovnosti hlavně ve 2. poločasu se jim to podařilo. Výkon Nové Vsi byl nejenom pro fanoušky zklamáním.