První 3 body na domácí půdě

S Kaplicí jsme konečně uhráli 3 body

V bojovném a místy i emocemi nabitém utkání po zásluze vyhrál domácí tým, který měl po většinu utkání více ze hry a jeho tři nejzkušenější hráči dokázali vstřelit branky.

Již ve 3. minutě obdržel žlutou kartu hostující Čutka za faul na polovině hřiště. V 15. minutě zahrávali domácí svůj druhý roh, Neuman našel Boháče, který hlavou nedal gólmanovi hostí Schneiderovi šanci 1 : 0. V 17. min., opět po faulu na polovině hřiště, obdržel žlutou kartu hostující Štrbačka, domácí nákopem na Jiránka překonali hostující obranu, ale tentokráte Schneider bravurně vytáhl na roh. Až ve 26. min. zahrozili hosté, po přetaženém centru z levé strany přestřelil bránu Micák. Ve 36. min. obdržel žlutou kartu domácí Trejbal a dvě minuty po něm ji obdržel i hostující Faltus. Ve 41. min. opustil hřiště domácí Trejbal a nahradil ho Procházka. První poločas zakončil nepřesnou střelou hostující Štrbačka. Vstup do druhého poločasu se povedl hostům, v 52. min. unikl domácímu Gramanovi Fišer a střelou na zadní tyč vyrovnal na  1 : 1. V 54. min. obdržel žlutou kartu hostující Divoký a minutu po něm i domácí Neuman. V 56. min. vystřídali domácí Žočka a Gramana a na hřiště přišli Bemeš se Seethalerem, hosté také střídali, Štrbačku nahradil Aibl. Chvíli na to se dvakrát do šancí dostal Seethaler, ale ani jednou netrefil bránu. Zlomovým okamžikem utkání se stala 64. min., kdy obdržel svou druhou žlutou, a následně červenou kartu, hostující Faltus. Po nákopu Procházky se střelecky prosadil Jiránek a domácí šli opět do vedení – 2 : 1. V 71. min. obdržel žlutou kartu domácí Novák, ve stejné min. vystřídali hosté, odešel Pál a nahradil ho Kuchař. V 74. min., po krásné kombinaci uvnitř pokutového území, zvýšil Procházka na 3 : 1. V 78. min. nahradili hosté Vaniše Beránkem a tři minuty na to měl plné ruce práce domácí brankář Bartizal, který vyrážel na roh střelu Kuchaře. V 83. min. poslali hosté do hry Presniakova na místo Divokého. V 86. min. se na hřiště dostal ještě domácí M. Vrábek, který vystřídal Neumanna. Závěr utkání ještě vyhrotil domácí Jiránek drobnou potyčkou a pak už mohli spokojení domácí slavit zasloužený zisk tří bodů.