Potřetí v řadě naši muži nemají ani bod

Vodňany o svém vítězství rozhodly v závěru 1. poločasu. Úvod utkání patřil hostům z Nové Vsi

V 6.min Procházka přesnou nahrávkou vyzval Holého ke skórování a ten se nemýlil, konečně po 186 minutách Nová Ves slavila gól. Domácí zahrozili v 9.min. Neumann chyboval v rozehrávce a míč se přes Boháče dostal k Moravcovi, který, ale prováhal vhodný okamžik na zakončení a o míč ho připravil chybujici Neumann. Hra se pak sklidnila a odehrávala uprostřed hřiště. Obě obrany hrály spolehlivě až přišla 37.min. Pech kolmicí mezi beky našel Prokopa, ale ten místo přihrávky na volné spoluhráče před prázdnou brankou, zakončil akci střelou do boční sítě. Zase se potvrdilo známé pravidlo nedáš dostaneš. Ve zbývajícím čase před odchodem do kabin rozhodly Vodňany o svém vítězství. Ve 38.min se po trestném kopu prosadil hlavou Brož. Ve 39.min Holý přišel o míč a na 2:1 zvýšil Moravec. Ve 44. min. se za šestnáctkou nedohodli Vávra s Pechem míče se zmocnil Želízko a balon potřetí uklidil do novoveské branky.

Druhý poločas se hosté vrhli do dobíváni branky domácích. Ve 49.min si Váverka poradil s hlavičkou Prokopa i následnou dorážkou Neumanna. Tentýž hráč byl na konci akce, kterou rozjel Procházka, ale Váverka byl opět na svém místě. Domácím se nedařilla kombinace, hosté je zatlačili, jenže v 63.min byl po zbytečném opláceni vyloučen Kohout. Přesto i v deseti snížil v 74.min Boháč na 2:3, ale následná chyba Janečka a gól Šťastného na 4:2 definitivně zlomila snahu hostů . Domácí tak chodili do otevřené, ale z řady šancí dokázali proměnit pouze pokutový kop.

Vodňany v zápase prokázali více bojovnosti a díky individuálním chybám novoveských fotbalistů si připisují důležité 3 body.