Poslední venkovní utkání a 3 body se vezly domů | TJ Nová Ves

Poslední venkovní utkání a 3 body se vezly domů

Fotbalisté Nové Vsi se naposledy v tomto ročníku představili na půdě soupeře, a to už již jistě sestupujícího Marineru Bavorovice

Favorit se prosadil již ve druhé minutě, když krásnou přihrávku Jiránka zužitkoval Vávra. Poté se hra spíše odehrála uprostřed hřiště. Hosté o svém vítězství rozhodli už do 25. minuty, a to v rozmezí dvou minut když se nejprve trefil Neumann a pak stejný hráč našel po krásné akci ve vápně Procházku a rázem byl výsledek o tři branky 0-3. Domácí nijak hostům neškodili, až přišla 35. minuta, kdy za obranu dostal přihrávku R. Hanousek a zkušeně proměnil 1-3. Pak se poločas jen dohrál.

Druhé dějství bylo spíše neurovnané, hosté přestali hrát a domácí začali vystrkovat růžky. Jenže jejich akce končili spíše u vápna hostů, nebo v náručí brankáře Bartizala. V 73. minutě hosté podnikli akci, kterou na samém konci zkazili, jenže k míči se dostal Vávra nijak se sním nemazlil a prudkou ranou ho poslal do brány 1-4. Tři minuty před koncem měli hosté výhodu pokutového kopu, míč si vzal Vávra a završil tak hattrick. Poslední kolo se domácí rozloučí s 1.A třídou v Trhových Svinech a hosté na domácím hřišti s mistrem z Lažiště.