Obávané Bavorovice jsme porazili 5 góly | TJ Nová Ves

Obávané Bavorovice jsme porazili 5 góly

Mimořádně v neděli dopoledne se na hřišti v Nové Vsi odehrál další zápas A skupiny 1.A třídy. Soupeřem domácích byl tým Bavorovic.

Sychravé počasí vyhovovalo domácím, kteří hned od začátku udávali tempo. A za svoji aktivitu byli odměněni góly Kohouta ve 14min. a Vávry v min.17. Zvlášť rána Kohouta byla výstavní. Hosté si 1. poločas nevypracovali nic ,nebezpeční byli pouze při rohových kopech. Domácí dobře kombinovali a vedení mohli ještě navýšit, ale obrana Bavorovic s brankářem Sýkorou stav 2:0 udržela.

I druhý poločas nabídl stejný obraz hry jako první. N.Ves pokračovala ve velkém tempu .V 55. min. Janečkovu střelu vykopl z prázdné branky Hanousek. 56min.,Procházka a jeho trestný kop 3:0. 59.min.,Holého rána těsně mimo. 61min., Procházka nahrává Neumanovi 4:0. 63.min, Pech sám před brankou netrefí míč. 68.min., Procházka a stav utkání byl už 5:0. Pak přišlo uspokojení a hosté upravili skóre brankami Volfa v 69. min. a Trnky v min. 80.

Domácí zvládli další těžké utkání a zaslouženě vyhráli , pochvalu zaslouží Kohout a Procházka . Mužem zápasu byl ale výborný Fr.Vávra. Příští zápas nabídne zajímavý souboj o čelo skupiny, kdy N.Ves jede do Lažiště.