Nepříznivé počasí přineslo nepříznivý výsledek utkání

Za téměř zimního počasí, přivítaly Vodňany celek z Nové Vsi

První poločas přinesl oboustranně opatrný fotbal. Kombinovalo se především ve středu hřiště. Když už se jedno, nebo druhé mužstvo dostalo do nějaké šance, vše vyřešily dobře organizované obrany. Jediné zaváhání využil ve 42.minutě Prokop, který umístěnou střelou z hranice velkého vápna překonal Nováka a do kabin se šlo za stavu 0:1.

Pro fotbalisty domácího celku je každý zápas velmi důležitý a s tímto vědomím vstoupili do druhého poločasu.

Jejich vysunutá hra s napadáním, dělala obraně hostů problémy a už ve 48.minutě vyrovnal na 1:1 Hrachovec.

Po rozehrání od středového kruhu a pěkné kombinaci střílel ve vápně Janeček. Ránu, ale stačil zblokovat Brož na roh.

Následně se řítil sám na novoveského Peštu Girardey, ale sólo zakončil střelou do boční sítě.

V 68.minutě se už domácí radovali. To když Pešta míč pouze vyrazil a na dorážku Šťastného byl krátký 2:1. Domácí utkání jasně dominovali a ze svého tlaku a rohového kopu Otepky, zvýšil na 3:1 opět Šťastný. Závěr utkání si domácí zkušeně pohlídali a zaslouženě vyhráli.

Hráči Nové Vsi, díky výkonu ve druhém poločase opět ztratili dobře rozehraný zápas.

Sestava: Pešta - Boháč , Pech , Vávra , Trejbal , Holý (82. Beneš) , Neumann ml. (61. J. Jiránek  ), Prokop  , Janeček, Novák , Procházka