Hodnocení zápasu s Olešnicí. | TJ Nová Ves

Hodnocení zápasu s Olešnicí.

Autor: | Datum: 4.2.2017 - 18:23 | Zhlédnuto: 2824x

TJ Nová Ves - Olešnice 3:1 (1:1)

Bartizal - Kohout, Janeček (80. Holzer), Boháč (K), Pech - Novák, Graman, Holý, Neumman (70. Češka) - Procházka, Brožka (74. Šejba).

Hodnocení Martina Bartizala: Očekávali jsme těžké utkání, což začátek potvrdil. Zápas byl plný soubojů. Hosté se z ničeho nic dostali do vedení a až poté jsme začali hrát my. Do poločasu se nám povedlo šťastně vyrovnat. V druhé půli jsme byli určitě lepším týmem. Dali jsme dvě branky a k tomu několik šancí spálili. V tomto zápasu jsme si zaslouženě došli pro důležité tři body.

Hodnocení Eduarda Janečka: Po prohře s Ledenicemi nám nezbývalo nic jiného než spadnout na zem a na Olešnici pořádně potrénovat. Tohle derby jsme prostě chtěli vyhrát!!! Z dob, kdy jsme ještě hráli okresní přebor, pro nás byla Olešnice těžko porazitelným soupeřem, a proto jsme šli do zápasu s respektem. I přestože jsme prohrávali už v 10. minutě 0:1, jsme opět ukázali jak silný tým máme a to hlavně psychicky!!! Po důrazném gólu Ranga (Petr Graman), krásném centru Bena Cristovaa (Radek Procházka) na Lafyho (Venca Brožka) a po krásné střele z rohu velkého vápna Tatínka (Daniel Pech - včera se mu narodil synátor), jsme dokázali zápas otočit. Velký dík patří i divákům a to hlavně našemu kotelníkovi Truckerovi (Pepa Svoboda), který nás podporuje při každém zápase.

Věřím, že nás přijede podpořit spolu s fanklubem i na další zápas, tuto sobotu v 10:00 na horkou půdu do Bavorovic, odkud se body nevozí zadarmo, ale jelikož jsem optimista, tak věřím, že náš pověstný „válec“ se už nezastaví a po zápase ho opět pořádně namažem.