Derby se soupeřem spartakovců z Trhových Svinů | TJ Nová Ves

Derby se soupeřem spartakovců z Trhových Svinů

24. kolo 1.A třídy skupiny A načalo derby Spartak T.Sviny - TJ N.Ves

Zápas začal hrubou chybou stopera Boháče ve 2.min., ale Kolář pouze orazítkoval Novoveskou tyč .

Tato šance jakoby předznamenala průběh 1.poločasu.

Spartak si vytvářel jednu šanci za druhou, hosté jenom přihlíželi a kdyby v brance neměli vynikajícího Bartizala mohlo být po 45 minutách po zápase.

Postupně Hruška, Brůha, Gažák Chromčák své gólové příležitosti neproměnili a tak první poločas skončil pro Novou Ves milosrdně 0:1. Gól dal ve 35. min. Novák.

Ve druhém poločase se hra postupně vyrovnávala. Domácím, kteří od 1. min. hráli ve vysokém tempu docházeli síly a hlavně se začali bát o výsledek. Od 70. min. byli lepší hosté. Útočník Prokop dal hlavou regulérní gól, který rozhodčí neuznal pro postavení mimo hru. Hosté svůj tlak ještě zvyšovali a střídající Graman byl faulován v pokutovém území brankářem Popovičem. K údivu všech se penalta nekopala. Hlavní rozhodčí na pokyn svého asistenta nařídil trestný kop mimo šestnáctku. Konec utkání se dohrával před brankou domácích, ale hosté z několika závarů nastřelili pouze horní tyčku.

Zápas tak skončil výhrou Spartaku, kteří při své střelecké nemohoucnosti, nakonec můžou děkovat rozhodčím za 3 body.